Deep Draining

Deep Draining je terapeutická metoda doteků a masáží pro pravidelně docházející klienty, případně pro klienty docházející na body-psychoterapii. Zakladatelka Biodynamické psychoterapie a DD, norská psychoterapeutka Gerda Boyesen ho nazvala psychoanalýzou na tělesné úrovni. Masáže mohou vyvolat hlubší emoce a vynést na povrch nevědomé obsahy skryté v těle, potlačená témata, traumata a dětská zranění, která je třeba nadále zpracovat terapeuticky, aby dále neomezovala naše životy. Pracuje s psychosomatickými problémy, hledá jejich příčiny a napomáhá k jejich odstraňování.

DD pracuje na úrovni svalového napětí (rozvolnění svalového pancíře), na vazivu (uvolnění zadržovaných tekutin a energie) a na periostu, kostech a kloubech.

Je vyžádán souhlas klientů, že v případě doporučení nebo vlastní potřeby, vyhledají psychoterapeuta.

Součástí těchto masáží je práce se stetoskopem. Ten snímá zvuky z dutiny břišní a je zpětnou vazbou účinku masáží a uvolňování energie zadržované na určitých místech v těle. Střeva se podílí nejen na trávení potravy, ale i na  "trávení" našich emocí a mohou být jedním z míst, kde dochází k energetickým blokádám. Psychoperistaltika reaguje na dotek, blokády se postupně rozbíjí a rozmělňují, což lze v průběhu masáže slyšet skrze stetoskop.

Emptying

základní masáž, při které se vyprazdňují tzv. energetické kapsy, "pockets"  (kapsy se zadržovanými tekutinami) a zavodněné vazivo

Masáž "Membrány"

masáž povázky s harmonizujícím účinkem, přináší radost a uvolnění

Masáž na symptomu

masáž na symptomu - místo aktuální bolesti

Masáž "Kompromis"

masáž, kde se střídají provokující doteky s doteky harmonizujícími

Motýlková masáž

stimulující a harmonizující masáž vhodná pro novorozence, děti i dospělé, navozuje proudění v těle a harmonizuje

Masáž "Subcutis"

detoxikace vaziva a organizmu, uvolnění a zpružnění vaziva, vhodná i proti celulitidě

Masáž Brachial plexu

masáž k uvolnění a úlevě nervového pletence šíje a krku

A mnoho dalších ...

Kontakt

Mgr. Ivana Krahulcová Cesta k tělu
Na Občinách 477/11
Malšovice 500 09
Hradec Králové
776 17 42 42 cestaktelu@seznam.cz